Konstrukce a materiál

Látková oblouková hala

Oblouky se ve stavebních konstrukcích používaly po tisíce let. Zaoblený profil má neuvěřitelnou pevnost a schopnost odolávat tlaku vnějších sil. Oblouky jsou jednoduché, pevné a trvanlivé. V důsledku toho tento tvar byl klíčový prvek ve vývoji nabízených prostorných hal. Haly jsou navrženy pro různé velikosti a zkonstruovány tak, aby měli extrémně dlouhou životnost při splnění požadavků na  odolnost proti větru a sněhu. Výrobce zdokonalil konstrukci oblouku tak, že tkanina může vážit až o 50% méně než jiné konvenční konstrukce a přesto mají stejnou pevnost. Zakrývací tkaniny mohou být použity nejen jako krycí materiál pro velké objekty, ale jejich velkou předností je průsvitnost, reflexní vlastnosti a šetrnost k životnímu prostředí.

purses replica

Ocelové rámy

Žárově pozinkovaný rám s hustotou zinku 400g/m². Každá trubka má vnitřní a vnější povlak, který zabraňuje přímému působení vnějších vlivů na prvky. Trubky s práškovým nástřikem používané pro automobilové přístřešky a přenosné garáže nebudou slábnout ani se loupat. Konstrukce obsahují doplňkovou úhlopříčnou trubku pro zvýšení tuhosti. K ukotvení k podkladu se dodávají stabilizační kotvy. Obloukové haly jsou navrženy tak, aby odpovídaly standardu EN13782: 2005. Trubkové spoje používají šrouby s pojistnými maticemi. Ostré hrany jsou odstraněny během výroby.

Plachtové zakrytí

Všechny textilie jsou vodotěsné a chrání před UV zářením, obsahují sníženou hořlavost. PE textilie splňuje CPAI-84 § 5, PVC textilie splňuje DIN4102 B1

Dostupná gramáž plachtového zakrytí (gram na m2)

PE – 150, 200, 300 – lehké provedení, cenově velmi výhodné

PVC  610, 650, 900 – dražší, bytelné a trvanlivé Replica Handbags

Výběr dostupných vrat a dveří

Položka č. Typ dveří Velikost (š x v) Doporučené využití  
1 Rolovací dveře se zipem 2x2m přístřešek pro auto, skladovací hala Dveře 1
2 Vytahovací dveře 3x3m skladovací hala, přístřešek na kontejnery Dveře 2
3 Navíjecí dveře 4x3m garážová hala Dveře 3
4 Mechanické dveře 4x4m skladovací hala Dveře 4
5 Elektrické dveře 4x4m skladovací hala Dveře 5
6 Dveře s otevíráním nad hlavu 4x5m kovová skladovací hala Dveře 6

 

 

Použití

Haly lze použít jako sklady, haly pro zemědělskou techniku a stroje, garáže pro motocykly, osobní i nákladní automobily a autobusy, zemědělské haly, haly pro zvířata, seníky, párty stany, sportovní haly apod. Replica Handbags

Rozsáhlý sortiment

Na našich stránkách si můžete prohlédnout typy hal, které dodáváme. Některé máme skladem, jiné dovážíme na základě závazné objednávky. Naším cílem je splnit individuální přání zákazníka a proto se snažíme připravit nabídku dle konkrétní poptávky a to jak dle požadovaných rozměrů, provedení ale i sněhového zatížení a větrné oblasti.

Montáž

Samotná stavba a přístřešků hal není složitá a lze si ji postavit svépomocí v případě menších rozměrů. Nabízíme samozřejmě také možnost objednat si halu včetně sestavení od nás. Cena za výstavbu se liší dle typu,velikosti haly, vybraného podloží, proto nás prosím kontaktujte, abychom Vám mohli vytvořit nabídku.