Sunny Season, Čína

Naše haly jsou vyráběny v Číně ve společnosti Sunny Season International. Spolupráce s Sunny Season International umožňuje nabídnout zákazníkům velice zajímavý poměr ceny a kvalitního zboží. Produkty této firmy najdete v Evropě ale i v USA. Odkaz na stránky výrobce - Sunny Season International

Dostupnost zakázkových hal je cca 8 až 12 týdnů, 4 týdny je výroba v Číně, cca 6-8 týdnů je pak vlastní transport do ČR lodí. Každá hala se před odesláním kompletně sestaví u výrobce a následně se opět složí do kontajneru

Celý katalog výrobce najdete zde Catalogue - Sunny Season Products 2015

 

Použití

Haly lze použít jako sklady, haly pro zemědělskou techniku a stroje, garáže pro motocykly, osobní i nákladní automobily a autobusy, zemědělské haly, haly pro zvířata, seníky, párty stany, sportovní haly apod.

Rozsáhlý sortiment

Na našich stránkách si můžete prohlédnout typy hal, které dodáváme. Některé máme skladem, jiné dovážíme na základě závazné objednávky. Naším cílem je splnit individuální přání zákazníka a proto se snažíme připravit nabídku dle konkrétní poptávky a to jak dle požadovaných rozměrů, provedení ale i sněhového zatížení a větrné oblasti.

Montáž

Samotná stavba a přístřešků hal není složitá a lze si ji postavit svépomocí v případě menších rozměrů. Nabízíme samozřejmě také možnost objednat si halu včetně sestavení od nás. Cena za výstavbu se liší dle typu,velikosti haly, vybraného podloží, proto nás prosím kontaktujte, abychom Vám mohli vytvořit nabídku.